• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Загальна інформація

Центр дитячої та юнацької творчості Олександрійського району -творчий колектив однодумців, готових передати вихованцям свої знання, вміння, досвід, натхнення і відвагу

Педагогічна діяльність

Педагогічний колектив працює над науково-методичною проблемою: «Створення ефективної виховної системи закладу з громадянсько -патріотичного виховання учнівської молоді».

На 15.09.2015 року у ЦДЮТ працюють 35 гуртків, в яких навчаються 979 учнів.

Навчально-виховний процес та здобуття учнями позашкільної освіти здійснюють 35 педагогічних працівників. Із них 9 основних працівників, решта – 26 – сумісники. Мають освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст - 26 , бакалавр – 2, молодший спеціаліст – 3. Навчальне навантаження керівників гуртків складає від 4 до 18 годин.

Навчальна діяльність

Центр здійснює навчання і виховання у позаурочний та позанавчальний час.

Головні завдання освітньої діяльності ЦДЮТ :
  • надавати знання, формувати вміння і навички з усіх напрямів позашкільної освіти;
  • розвивати інтелектуальні і творчі здібності, фізичні якості відповідно до задатків та запитів дитини.
Навчальний рік розпочинається 1 вересня і закінчується 31 травня. Набір дітей в гуртки відбувається з 1 по 15 вересня.Набір і комплектування гуртків проводиться за принципами: діти мають бути приблизно одного віку та з однаковим рівнем підготовки, інтересами до певного напряму діяльності, який вони обирають. Ця ситуація спостерігається в більшості гуртків і творчих колективів.

Керівники гуртків ЦДЮТ працюють за Типовими навчальними планами для організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України № 676 від 22.07.2008 року.

Структура навчального року семестрова із канікулярним періодом у липні-серпні.

Щорічно на основі результатів навчальних іспитів центр видає свідоцтва про позашкільну освіту

Виховна діяльність

З метою створення умов для творчої самореалізації дітей, пошуку, підтримки та подальшого творчого росту талановитої учнівської молоді, позашкільні навчальні заклади району щомісяця проводять районні масові заходи

районний етап інтелектуальної гри Брейн-ринг;
районний конкурс екологічних агітбригад
районний фестиваль «Перлини Олександрійщини"
районний фестиваль «Дует, на біс!»;
районний конкурс дитячих хорових колективів «Співаймо разом!»;
районний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт та екологічних проектів;
районний конкурс-фестиваль «Крок до зірок»;
районний фестиваль дружин юних рятівників;
районний фестиваль дитячої творчості «Родзинка»;
районний проект «Літня школа лідерів та волонтерів»;
районний фестиваль «Олександрійщина європейська»;
районна інтелектуальна ліга;
районний етап інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"

районне свято вшанування золотих і срібних медалістів.

ПЕРСПЕКТИВИ ТА ПРОБЛЕМИ

Педагогічна діяльність

Центр дитячої та юнацької творчості на наступні роки ставить перед собою стратегічні задачі: відпрацювання нових підходів до підвищення кваліфікації педагогів - керівників гуртків-сумісників; створення умов для подальшої реалізації творчих здобутків обдарованої молоді; налагодження тісної співпраці з батьківською громадськістю; запровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

Навчальна діяльність

Педагогічний колектив ЦДЮТ продовжуватиме роботу щодо підвищення результативності участі вихованців гуртків та секцій у очно-заочних Міжнародних, Всеукраїнських, обласних заходах та формування життєвих компетентностей особистості учня.

Виховна діяльність

ЦДЮТ планує розширити формат районних виховних заходів згідно вимог розвитку позашкільного навчального закладу в умовах сучасності та для підвищення якості навчально-виховного процесу придбати аудіо – відео техніку, спортивно-туристичне спорядження тощо.

Кiлькiсть переглядiв: 45

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.